Ogrody

Ogrody

Zajmujemy się kompleksowym zagospodarowaniem terenu od projektu do realizacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy duży wachlarz usług, które z największą starannością i pełnym profesjonalizmem wykonujemy dostosowując się do indywidualnych potrzeb Naszego klienta.

Zespół Fuksji, dzięki pasji, zaangażowaniu i długoletniemu doświadczeniu, sprawi że miejsce, które Cię otacza stanie się funkcjonalne i piękne o każdej porze roku!

Projekt

Tworzymy koncepcję ogrodu na podstawie inwentaryzacji terenu, mapy zasadniczej oraz szczegółowego wywiadu z klientem na temat oczekiwań i preferencji. Naszą wizję przedstawimy Ci na spotkaniu, gdzie zobaczysz widok ogólny ogrodu, wizualizacje, gatunki roślin i ich kompozycję oraz materiały wykończeniowe poszczególnych elementów architektury ogrodowej oraz nawierzchnie. Po akceptacji koncepcji przechodzimy do kosztorysu inwestycji.

Realizacja

Po akceptacji kosztorysu inwestycji umawiamy się na termin realizacji ogrodu. Nie musisz martwić się szukaniem fachowców. Nasz zespół zadba o każdy szczegół, zawarty w zaakceptowanym przez Ciebie projekcie. Zbudujemy ogrodzenie, pergolę, taras, murki oporowe, podwyższone rabaty. Położymy kostkę lub płyty. Zamontujemy system automatycznego nawadniania i zaprogramujemy sterownik. Założymy efektowne i funkcjonalne oświetlenie. Posadzimy rośliny w odpowiednio przygotowanej ziemi.

Pielęgnacja

Jeżeli nie masz odpowiedniej ilości czasu na pielęgnację ogrodu, zrobimy to za Ciebie! Zadbamy, aby Twój trawnik był w najlepszej kondycji, dzięki wertykulacji, koszeniu i nawożeniu. Przytniemy drzewa, krzewy i uformujemy żywopłot. Nawozimy rośliny, aby były zdrowie i pięknie kwitły. Stosujemy opryski ochrony roślin, kiedy zaatakuje je choroba. Czyścimy nawierzchnie ogrodowe. Przygotowujemy ogród do zimy: grabimy opadłe liście, okrywamy wrażliwe gatunki roślin, usuwamy wodę z systemu automatycznego nawadniania ogrodu w celu zabezpieczenia przed mrozem.

Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje zarówno projektowanie ogrodów, jak i ich realizację oraz profesjonalną pielęgnację. Dzięki pomocy naszych specjalistów możesz zaaranżować unikatową roślinność, która podkreśli charakter i nada oryginalności Twojej przestrzeni zewnętrznej. Ale nie tylko zieleń jest częścią pięknych ogrodów! Dlatego tworzymy i dbamy także o wszystkie niezbędne elementy architektury zewnętrznej. Sprawdź pełen zakres naszych usług i przekonaj się, że z nami stworzysz wymarzoną przestrzeń dookoła swojego domu.

Od projektu po realizację

Na pierwszym etapie tworzenia planu prosimy naszych klientów o dostarczenie wszystkich dokumentów oraz map, na bazie których możemy rozpocząć planowanie przestrzeni, składającej się zarówno z roślinności, jak i elementów architektury zewnętrznej.

W oparciu o Twoje preferencje oraz potrzeby stworzymy projekt wymarzonego ogrodu, który będzie nie tylko niezwykle piękny, ale także funkcjonalny. Przygotowaną przez naszych specjalistów koncepcję zobaczysz na wizualizacji. Dowiesz się także, jaki rodzaj roślinności wybraliśmy, zobaczysz szkic przestrzeni i zapoznasz się ze wszystkimi elementami małej architektury takiej jak: taras, kostka brukowa, rabaty, systemy nawadniania, murki oporowe czy oświetlenie. W naszej ofercie dostępne są zarówno plany wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, jak i gotowe projekty ogrodów. To, co będziemy mogli jeszcze dla Ciebie zrobić to regularnie dbać i pielęgnować o zieloną przestrzeń.