Zielone wnętrza

ZIELONE WNĘTRZA

Mając na uwadze potrzeby klientów, stworzyliśmy nowy projekt, który pozwoli cieszyć się naturą także w domu, biurze, szkole czy na uczelni. „Zielone wnętrza” to rozwiązanie dla osób pragnących nieustannie cieszyć się zielenią w pomieszczeniu.

Oferujemy kompletną usługę aranżacji zieleni: od projektu, przez wizualizacje, aż po wykonanie. Jeśli zechcesz, możemy też pomóc dbać o rośliny, proponując stałą, czasową lub interwencyjną usługę pielęgnacji.

Piękne rośliny najlepiej prezentują się w wysokiej jakości donicy lub osłonie, która zapewni im maksymalnie dobre warunki do wzrostu i rozwoju. Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez nas donice marki Lechuza. Marka oferuje kilkadziesiąt różnych kształtów, które odpowiednio dobrane pod kątem pokroju rośliny wydobędą jej naturalne piękno. Prosto i elegancko, bo przecież to roślina jest na pierwszym miejscu.
Dysponujemy również donicami terakotowymi i ceramicznymi, aby jak najlepiej dopasować styl aranżacji do Twojego wnętrza i gustu.

Jeśli sama zieleń nie jest dla Ciebie wystarczająca, możemy zaproponować kompozycje roślin kwitnących. Dobierzemy je w taki sposób, aby w każdym momencie roku, nawet zimą, cieszyły wzrok kolorowymi kwiatami.

Nasza firma oferuje również aranżacje tarasów. Dysponujemy wieloma gatunkami roślin, wśród których znajdują się krzewy do posadzenia w donicach, okazałe trawy, a także kwiaty oraz… ozdobne warzywa!
Marzysz o urokliwym miejscu do wypoczynku na powietrzu? A może chciałbyś stworzyć zachwycające domowników i gości kwiatowe patio? Mnogość gatunków oraz ogromny wybór donic i osłon pomoże nam zaprojektować unikalne kompozycje, dostosowane do indywidualnych warunków i gustu użytkowników. Kreatywności nam nie brakuje. I jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

Szukasz spektakularnego efektu? Możemy stworzyć u Ciebie reprezentacyjną ścianę pokrytą bujną, zieloną roślinnością lub mchem – miejsce codziennego wytchnienia dla ciała i psychiki. Pomożemy dbać o tę kaskadę zieleni tak, aby przez cały rok prezentowała się okazale. Wykonujemy takie instalacje na stałe albo na ściankach mobilnych, które świetnie się sprawdzą w mniejszej przestrzeni.

icons8-pdf-48Pobierz katalog PDF