Sprzedaż roślin ozdobnych

Sprzedaż roślin ozdobnych

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się produkcją, konfekcjonowaniem i dystrybucją roślin doniczkowych zielnych i kwitnących , bylin oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Proponujemy gotowe rozwiązania w zakresie dostaw wielkoskalowych. Dbamy o odpowiedni dobór gatunków i ich różnorodność dostosowaną do odpowiedniego sezonu i kalendarza wydarzeń okolicznościowych.

Co nas wyróżnia

Staramy się podążać za obowiązującymi trendami w ogrodnictwie, stale obserwujemy zmiany na rynku roślin.
Równolegle prowadzona działalność usługowa w zakresie pielęgnacji zieleni, pozwala nam obserwować fazy rozwoju roślin w docelowych warunkach. Powyższe obserwacje służą nam przy doborze najodpowiedniejszych odmian.
Osoby tworzące Naszą firmę posiadają gruntowne wykształcenie ogrodnicze. Służymy i dzielimy się zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem.

Jak to robimy?

W ramach stworzonej przez nas Grupy gospodarujemy na powierzchni ok. 8000tys m2 powierzchni w nowoczesnych obiektach szklarniowych. Dystrybucja odbywa się na będących w powszechnym obiegu wózkach kwiatowych CC oraz ½ CC. Dysponujemy łączną ilością ok 950 wózków co powala na jednoczesne zaopatrzenie wielu sklepów i punktów handlowych.
Wszystkie rośliny i opakowania zbiorcze zaopatrzone są w obowiązujące paszporty i oraz kody kreskowe. Na życzenie, do każdego produktu możemy załączyć kolorową etykietę z opisem.