Sprzedaż Roślin

Jesteśmy wiodącym dostawca roślin dla marketów, w tym sieci NETTO, SPAR, MRÓWKA, BRICO, SPOŁEM, LEWIATAN, CHATA POLSKA, czy PAJO. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Swoim klientom dostarczamy wyłącznie rośliny I kategorii. Jeżeli szukasz niezawodnego partnera do dystrybucji roślin, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami już teraz!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Oferujemy pełną obsługę firmowych stoisk znajdujących się na Twojej powierzchni, począwszy od dostawy i ustawienia ekspozycji po regularną dbałość o estetykę, oraz kondycje roślin. W zależności od potrzeb, oferujemy wizyty od 1 do nawet 4 w tygodniu.

BOGATY WYBÓR ROŚLIN

Oferujemy szeroki asortyment, najlepszej jakości rośliny do domu i ogrodu po świeże cięte kwiaty.

JAKOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ

Dbamy o to by rośliny były zawsze świeże i dobrej kondycji. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze produkty.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Naszym celem jest zadowolenie również Twoich klientów. Piękne, zielone i świeże rośliny przyciągają wzrok oraz podnoszą zadowolenie odbiorców. Łatwa dostępność oraz atrakcyjna cena z pewnością przyciągnie wielu kupujących.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zaopatrz swój sklep w najwyższej jakości rośliny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać pełną ofertę i warunki współpracy.

Kontakt