Ogrody I Tereny Zielone

Zajmujemy się kompleksowym zagospodarowaniem terenu od projektu do realizacji

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych.
Posiadamy duży wachlarz usług, które z największą starannością i pełnym profesjonalizmem
wykonujemy dostosowując się do indywidualnych potrzeb Naszego klienta.

Zespół Fuksji, dzięki pasji, zaangażowaniu i długoletniemu doświadczeniu, sprawi że miejsce,
które Cię otacza stanie się funkcjonalne i piękne o każdej porze roku!

PROJEKT

Tworzymy koncepcję ogrodu na podstawie inwentaryzacji terenu, mapy zasadniczej oraz szczegółowego wywiadu z klientem na temat oczekiwań i preferencji. Naszą wizję przedstawimy Ci na spotkaniu, gdzie zobaczysz widok ogólny ogrodu, wizualizacje, gatunki roślin i ich kompozycję oraz materiały wykończeniowe poszczególnych elementów architektury ogrodowej oraz nawierzchnie. Po akceptacji koncepcji przechodzimy do kosztorysu inwestycji.

REALIZACJA

Po akceptacji kosztorysu inwestycji umawiamy się na termin realizacji ogrodu. Nie musisz martwić się szukaniem fachowców. Nasz zespół zadba o każdy szczegół, zawarty w zaakceptowanym przez Ciebie projekcie. Zbudujemy ogrodzenie, pergolę, taras, murki oporowe, podwyższone rabaty. Położymy kostkę lub płyty. Zamontujemy system automatycznego nawadniania i zaprogramujemy sterownik. Założymy efektowne i funkcjonalne oświetlenie. Posadzimy rośliny w odpowiednio przygotowanej ziemi

PIELĘGNACJA

Jeżeli nie masz odpowiedniej ilości czasu na pielęgnację ogrodu, zrobimy to za Ciebie! Zadbamy, aby Twój trawnik był w najlepszej kondycji, dzięki wertykulacji, koszeniu i nawożeniu. Przytniemy drzewa, krzewy i uformujemy żywopłot. Nawozimy rośliny, aby były zdrowie i pięknie kwitły. Stosujemy opryski ochrony roślin, kiedy zaatakuje je choroba. Czyścimy nawierzchnie ogrodowe. Przygotowujemy ogród do zimy: grabimy opadłe liście, okrywamy wrażliwe gatunki roślin, usuwamy wodę z systemu automatycznego nawadniania ogrodu w celu zabezpieczenia przed mrozem.