Usługi ogrodnicze

Dla nas ogród to nie tylko zieleń. To całość przestrzeni, która otacza dom, tworząc miejsce przyjazne wszystkim mieszkańcom, funkcjonalne i piękne. Dlatego proponujemy rozwiązania kompleksowe, planując i realizując zadania od A do Z. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w usługach ogrodniczych. Szeroka oferta poparta wiedzą specjalistów to nasz największy atut. Skorzystaj z naszych usług, a zbudujemy spójną koncepcję i w pełni ją zrealizujemy: zadbamy o odpowiednie rozplanowanie terenu, ogrodzenie go, wytyczenie ciągów komunikacyjnych, stworzenie małej architektury i dobór odpowiedniej zieleni. Oczekiwania klientów i zaangażowanie naszego zespołu mogą dać tylko jeden efekt – Twój ogród będzie zachwycał o każdej porze roku.

Działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się zarówno realizacją dużych projektów przestrzennych, jak i małych zleceń, takich jak sezonowa pielęgnacja ogrodów.

Gdy się do nas zgłosisz:

  • zorganizujemy wstępne spotkanie, aby poznać Twoje oczekiwania i zakres usługi. W czasie takiego wywiadu dowiemy się m.in. jaki typ ogrodu preferujesz, czy chcesz mieć wydzielony fragment ogrodu użytkowego (sadek, warzywnik, krzewy owocowe, skrzynka z ziołami przy domu), czy realizowane będą elementy dodatkowe (nawierzchnia, drewutnia, ławki, plac zabaw, grill, kompostownik, oświetlenie, ogrodzenie), a nawet, jakie kolory kwiatów lubisz. Poznamy Twoje oczekiwania i wykonamy wstępne pomiary.
  • stworzymy projekt wykonawczy, ważny zwłaszcza w przypadku dużych, kompleksowych realizacji. Obejmuje on pełną dokumentację projektową, od inwentaryzacji i koncepcji po projekt nawodnienia, małej architektury, oświetlenia. Na dalszym etapie prac zostanie on uzupełniony o kosztorys i dokładny harmonogram prac.
  • zaprezentujemy Ci projekt w miejscu realizacji, ilustrując zdjęciami proponowanych roślin. To dobry moment na drobne poprawki, aby nasza koncepcja w 100% odpowiadała oczekiwaniom klienta.
  • opracujemy szczegółowy kosztorys i przedstawimy Ci go do akceptacji.
  • zrealizujemy zadania zgodnie z ustalonym planem. W naszym zespole znajdują się wysoko wykwalifikowani specjaliści: nie tylko ogrodnicy, ale także stolarze, murarze, instalatorzy. Powierzając wszystkie prace jednej firmie – naszej – unikasz zamieszania związanego z nieodpowiednią realizacją poszczególnych etapów inwestycji, oszczędzasz czas i pieniądze.